ALTINTAŞ’A BÜYÜK İLGİ!

Aday tanıtım gezilerini aralıksız sürdüren AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Öznur Altıntaş,... 

Öznur Altıntaş Bayrampaşa’da!

25.dönem Milletvekili aday adayı Öznur Altıntaş,ziyaretlerini sürdürdü. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından... 

kaza1

Silivri’de zincirleme kaza geçiren Başkan Altunay hastaneye kaldırıldı

Silivri ilçesinde TEM Otoyolu Celaliye mevkiinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kaza sebebiyle otoyolda çift... 

SAFAK

Şafak Tıp Merkezi yenilendi

Şafak Tıp Merkezi 24 saat kesintisiz hizmet vermeyi sürdürüyor Şafak Tıp Merkezi , doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle... 

canturk

‘Sağlıkta dünya standartlarını yakalıyoruz’

Marmara Yayın Grubu olarak hasta hakları haftasında Sultangazi Özel MediCalpark hastanesi başhekimi Op.Dr.Mustafa Cantürk... 

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı’na Özlem Topal seçildi

Kategori : GÜNDEM - Etiketler : - Tarih : 12 Mayıs 2012

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Kadın Kolları’nde 3. Olağan Kongre heyecanı yaşandı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferans yöntemiyle katıldığı Haliç Kongre Merkezi’ndeki kongreye; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Feyzullah Kıyıklık, Ayşenur Bahçekapılı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, Milli Eğitim Bakanı eski Nimet Baş (Çubukçu) ve AK Partili kadın üyeler katıldı.

“‘Haydi bir daha” şarkısının sık sık çalındığı kongrede kadınlar, halay çekip eğlendi. Parti bayraklarının dalgalandığı kongreye Başbakan Erdoğan da telekonferans yöntemiyle katıldı. AK Partili kadınlara başarılarından dolayı teşekkür eden Erdoğan, kongrenin Ak Parti ve İstanbul’a hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Altuntaş’ın yer aldığı yönetimde AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı’na Özlem Topal seçildi.

AK Parti Kadın Kolları (asil) Yönetim Kurulu

1- Arzu Uzun
2 -Ayfer Zeylan
3- Ayşegül Esra Atik
4- Azize Şahin
5-Banu Koççiçekli
6- Berrin Toktaş
7-Birsen Altuntaş
8- Büşra Karataşer
9-Büşra Paker
10- Derya Uzunboy
11-Dilek Demircikaya
12- Nuray Gülşen
13-Müesser Zehra Süer
14-Elif Aydın
15-Elif Korkmaz
16-Elif Esen
17-Esra Çavuşoğlu
18-Fatma Özden Ay
19 Fatma Tuncel
20-Fikriye Toker
21-Hülya Terzioğlu
22-Hacer Özeren
23-Harika Güzenge
24- Hüsniye Şahin
25-İffet Polat
26-Münevver Saliha Polat
27-Nazike Özcan
28-Nazire Ortatepe
29-Nezaket Şimşek
30-Nihal Özdemir
31-Nurdan Danışman
32-Nurdan Özyazar
33- Öznur Altuntaş
34-Pınar Ersoy
35-Rumeysa Semiz
36-Saliha Karadayı
37-Sefa Koçoğlu
38-Sevil Akgün
39-Sevilay Tuncer Uludağ
40-Sevim Sayım Madak
41-Sıdıka İmran Tolacıoğlu
42-Süreyya Yılmazer
43-Şengül Tuna
44-Tuna Tantu
45-Vuslat Şimal Kafkasoğlu
46-Yasemin Sönmez
47-Yurdanur Özdemir
48-Zeynep işcan Çeviker
49-Zeynep jane loise kandur
Yedek Yönetim Kurulu üyeleri
1- Nurdoğan Yüzbaşıoğlu
2 -Güher Türker
3- Tevhide Öngül
4-Aynur Aksu işleyen
5-Fatma Öcal
6- Ayşe Tuba Oral
7-İnci Özeki
8- Gülçin Kılıç
9-Münire Farika Arslan
10- Ayşegül Akdeniz
11-Birgül Fidan
12- Hatice Çavaş
13-Emine Demirtaş
14-Binnur Zırhlı
15-Fulya Telli
16-Ayşe Halide Ümitfer
17-Merve Baltacı
18-Sultan Dinç
19 Müge Eker Öz
20-Feza Çetiner
21-Hatice Albayrak
22-Müjgan Yıldırımer
23-Rukiye Akkoca
24- Öznur Kaya
25-Hacer Aktürk
26-Ünzile Ertekin
27-Tuğba Kahraman
28-Derya Çırak
29-Hatice Ümran Demiröz
30-Zuhal Dalbeler
31-Semra Kaplan
32-Şengül Birkan
33- Esra Dalyan Deveci
34-Sema Yıldız Küçük
35-Gül Hatice Cebeci
36-Esma Merve Gedikoğlu
37-Ayşe Övünür
38-Şule Erdoğdu
39-Kezban Aşık
40-Ayşe Küçük
41-Sevinç Ulupınar
42-Nurten Gezer
43-Hatice Şehime Özütler
44-Elif Lale Akçay
45-Nuket Erdoğan
46-Nevim Mine Ünal
47-Zeynep Arslan
48-Özlem Dilsiz
49-Gülşah uçar
50-Emine Dirican
(sultangazigazetesi)
Yorumlar (9)
 • 17 Temmuz 2012 tarihinde bekir akkaya tarafından

  öncelikle yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum. hacer aktürk diye bir bayan il kadın kolları yönetimindeyim diye bir kart bastımış fakat ben bu bayanı bu listede göremedim.aydınlatırsanız sevinirim.

 • 21 Eylül 2012 tarihinde Samsun Dernekler Federasyonu tarafından

  Sayın BekirAkkaya aydınlatılması için.
  kastiYorumumuzda karadeniz Dernekler Birliği,Saysiyad ve federasyonlarımızda, gerek hemşehri dernekleri gerek toplumsal sosyal faaliyetlerde gönüllü görev alan,çalışkan, efendi takdir ettiğimiz bayan kardeşimizdir.Hacer Aktürk Hanım ilk kadın kolları g.yedek yönetim üyesi olduğu gibi, o görev sonrasındada başka görevlerde almıştır. Federasyonun duyuru amacındaki mesajına dahi müsaade etmemiştir.Dağıtacağı kartviziti çoktur.Bahsetiğiniz böyle bir kart takdimine hiç şahit olmadık. Etiketlerle işi olmaz onun.amacınızdaki artniyet düşünceniz nedir.Bu tür düşüncelerinize kardeşimizi alet etmiyeceğimizi bilin. gerekli bilgiyi almanız için federasyonumuza gelmenizi veya 05532452477tel.aramanızı rica ederiz.

 • 21 Eylül 2012 tarihinde Oktay YILMAZ tarafından

  kardeş soracağınız bir şey varsa bize sorun. soru yeri burası değil.Ablamız bir tanedir.iftira atmayın.Allah’da çarpar sizi.

 • 22 Eylül 2012 tarihinde enes tarafından

  hayırlı olsun. çalışmalarda başarılar dilerim.googlede bahsi gecen hanfendiye isim merakıyla baktığımda; bayağı güzel faliyetler içerisinde yer almış dolu dolu çalışmalar yapmış biri olduğu gözüküyor.ismide 25.sırada belli okunuyor.özellikle ne alaka bunu buraya yazmasındaki anlam nedir.yazık ya ne günlere kaldık. Allahım sen akıl ver.

 • 25 Eylül 2012 tarihinde Hasan Sansu. tarafından

  Böyle zan ve artniyet besliyen, aklı iki santim ileriye gitmeyen bekir cinsinden çok insan var ne yazıkki.özellikle buraya bu tür iftirada bulunan, hayatında hiç bir işe yaramamış zavallı yada yalancı kişiliğe sahip kimselerden oluyorlar. Bende baktım evet; meraktan hanımefendinin biyografisini okudum, gercekten dua edilecek ve alkışlanacak faaliyetlerde bulunmuş.Demek ki sevilen ve takdir edilen biri ki taşlamış.

 • 25 Eylül 2012 tarihinde Hasan Sansu. tarafından

  Böyle zan ve artniyet besliyen, aklı iki santim ileriye gitmeyen bekir cinsinden çok insan var ne yazıkki!!! Özellikle buraya bu tür iftirada bulunan, hayatında hiç bir işe yaramamış zavallı yada yalancı kişiliğe sahip kimselerden oluyorlar…
  Bende baktım evet; meraktan hanımefendinin biyografisini okudum, gercekten dua edilecek ve alkışlanacak faaliyetlerde bulunmuş… Demek ki sevilen ve takdir edilen bir kişi ki taşlamış.

 • 26 Eylül 2012 tarihinde Hatice S tarafından

  Seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Bu uğurda gönüllü çalışacak bu arkadaşları destekleyenlerede teşekkür ederiz. listede bulunan bir çok kişi parti teşkilatıyla bilgiyle gelişmiş hiyararşik düzenin bilincini almış vefalı arkadaşlarımızdan oluşuyor. Hacer Hanımı ilçesindeki çalışmalardan bilirim. Kaç dönemdir tüm siyasi çalışmaların içerisinde olmuştur. Tam bir görev hissiyatında sorumluluk sahibi hanımefendi, dobra, mert, cesur, bir o kadarda dile göze gözükmeden yardımsever o kadar da yapıcı bir kişiliğe sahipdir. Böyle bir görev veriliyse adıma sevindiğimi hayırlı olmasını dilerim.

 • 15 Ekim 2012 tarihinde bekir akkaya tarafından

  17 temmuz 2012 tarihli yorumumda hacer aktürk il yönetimi ile yaptıgım yorum yanlışlıkla olmuştur. hacer akturk bizim çok sevdigimiz bir ablamızdır. kendisinden özür dilerim.çalışmalarında başarılar dilerim.

 • 15 Ekim 2012 tarihinde Murat imz tarafından

  Ablamızı sivil toplum kuruluşları vasıtası ile bir hemşehri kardeşimiz olarak bu camia içerisinde tanımış olsamda; iyi ki tanıdım diyorum. Bir çok adamdan daha adam olan, yüreği o kadar yardımseverlikle çaba gösteren, efendi, ağırbaşlı, hanım bir kardeş olduğuna şaahitlik ederiz. Hemşehrilerinin barışık ve yapıcı bir oluşum içerisinde olabilmesi için o kadar gayrette olabilecek keşke onun gibisi daha fazlasına sahip olabileseydik. Siyasi düşüncesine saygı göstersekte isterdimki bizim siyasi partimizle onunla aynı yolda yürüyebilmek olabilseydi. Ama; o siyasi çizgisinden hiç vazgeçmedi sessizce, kimseyi kırmadan, ezmeden kenarda köşede devam ediyor. Böyle değerli kardeşlerimiz, anlamı anlaşılmayan sözler sarf edildiğinde sadece kişilerin zayıflığını sergiler. Fazla söze gerek olmadan, listedeki yeri, sırası hiç önemli olmadan bizlerin başımızın tacı, gönüllerimizin baş köşesindedir. Ablamız Hacer Aktürk sen yürü kardeşlerin olarak bizde senin yanındayız.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  takvim

  Mayıs 2015
  Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
  « Şub    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  ARŞİV